Masz pytania?
☎ 609 23 23 88
(codziennie 8.00 - 18.00)
Koszyk
Coś o dostawie...
Ważne! Jako jedni z nielicznych oferujemy profesjonalny transport z opcjami wniesienia.
Mamy najtańszą tego typu dostawę w Polsce!
A przy kilku meblach tańszą nawet od kuriera (np. porównując to co proponują inne sklepy).
Czytaj też: Nie sprzedajemy szaf składanych! Nasze szafy to solidna zgrzewana konstrukcja, dodatkowo, punktowo wzmacniana spawami.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i promocjach.
Pojemnik z tworzywa typ S5
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pojemnik z tworzywa typ S5
Pojemnik S5 do szuflad stołów Techno i szuflad wózków WWT. Umożliwia przechowywanie w sposób posegregowany drobnych przedmiotów. Wybranie pojemnika niższego o 25 mm od wys. wewnętrznej szuflady umożliwia jednoczesne zastosowanie przesuwnej półki (ocynk) szuflady.
Specyfikacja dopasowania:
- wysokość pojemnika 43 mm - do szuflad o wys. wewnętrznej nie mniejszej, niż 60 mm (wys. zewnętrzna 75 mm)
- wysokość pojemnika 63 mm - do szuflad o wys. wewnętrznej nie mniejszej, niż 85 mm (wys. zewnętrzna 100 mm)
Dane techniczne
| Wysokość (cm) | 4,5 |
| Szerokość (cm) | 10,8 |
| Głębokość (cm) | 21,6 |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.